Matrix API (2.0.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Room
vi: Phòng
