Matrix API (2.0.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Message
es: Mensaje

en: Password
es: Contraseña

en: Token
es: Comodín

en: Data
es: Datos

en: Room
es: Habitacion

en: Matrix
es: Matriz
