Matrix API (2.0.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Data
nl: Gegevens

en: Room
nl: Kamer
