Matrix API (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Token
ro: Simbol

en: Data
ro: Dată
