Material Admin Theme (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Description
eu: Azalpena

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Database
eu: Datu-base

en: Up
eu: Gora

en: System
eu: Sistema

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: New
eu: Berriak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: original
eu: jatorrizkoa

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Last checked: @time ago
eu: Azken egiaztapena: duela @time

en: Last checked: never
eu: Azken egiaztapena: inoiz

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Toolbar configuration
eu: Tresna-barraren konfigurazioa
