Material Admin Theme (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (70 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Description
cs: Popis

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Preview
cs: Náhled

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: n/a
cs: není

en: Last post
cs: Poslední

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Database
cs: databáze

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Up
cs: Nahoru

en: System
cs: Systém

en: Forum
cs: Fórum

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Select all rows in this table
cs: Označit všechny řádky v této tabulce

en: Deselect all rows in this table
cs: Zrušit označení všech řádek v této tabulce

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: New
cs: Nové

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: original
cs: originál

en: Widgets
cs: Widgety

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: Last checked: @time ago
cs: Poslední kontrola: @time zpět

en: Last checked: never
cs: Poslední kontrola: nikdy

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: Machine name:
cs: Strojový název:

en: view actual size
cs: zobrazit aktuální velikost

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
cs: Změňte pořadí řádků pomocí číselné váhy místo přetažení myší.

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Display | Displays
cs[0]: Zobrazení
cs[1]: Zobrazení
cs[2]: Zobrazení

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Toolbar configuration
cs: Konfigurace panelu nástrojů

en: Available buttons
cs: Dostupná tlačítka

en: Active toolbar
cs: Aktivní panel nástrojů

en: Missing translations for:
cs: Chybějící překlady pro:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
cs[0]: Chybějící překlady pro jeden projekt
cs[1]: Chybějící překlady pro následující počet projektů: @count

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
cs: Pokud chcete tlačítko zapnout, přesuňte ho na <em>Aktivní panel nástrojů</em>. Jestliže ho chcete vypnout, přesuňte ho mezi <em>Dostupná tlačítka</em>. Tlačítka můžete posouvat pomocí myši nebo šipek na klávesnici. Pro podporu čteček obrazovky jsou k dispozici názvy skupin na panelu nástrojů. Prázdné skupiny budou při uložení odstraněny.

en: Button divider
cs: Oddělovač tlačítek

en: CKEditor toolbar and button configuration.
cs: Nastavení panelu nástrojů a tlačítek CKEditoru.

en: Book outline for @book.title
cs: Osnova knihy @book.title

en: By @author @time ago
cs: Od @author před @time

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
cs: Strojový název: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
