Material Admin Theme (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Heim

en: Description
is: Lýsing

en: Download
is: Tak niður

en: Version
is: Útgáva

en: Release notes
is: Útgávunotur

en: Name
is: Navn

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Preview
is: Undansýning

en: Updated
is: Dagført

en: Last post
is: Seinasti postur

en: System
is: Kervi

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Uninstall
is: Tak út aftur

en: Select all rows in this table
is: Vel øll rað í hesi talvu

en: Deselect all rows in this table
is: Frável øll rað í hesi talvu

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: No modules are available to uninstall.
is: Eingi mótul eru tøk at taka av heimasíðuni.

en: Last checked: @time ago
is: Seinast eftirkannað: @time síðani

en: Last checked: never
is: Seinast eftirkannað: ongantíð

en: Includes: %includes
is: Umfatar: %includes

en: Disabled: %disabled
is: Óvirkjaði: %disabled
