Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
