Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Error
hr: Greška

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
