Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Error
ku: هەڵە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
