Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Error
lt: Klaida

en: Custom
lt: Savitas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Debug
lt: Derinimas

en: Critical
lt: Kritinė
