Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Remove
no: Fjern

en: Error
no: Feil

en: Custom
no: Tilpasset

en: Warning
no: Advarsel

en: Notice
no: Merknad

en: Info
no: Informasjon

en: Debug
no: Feilsøk

en: Emergency
no: Nødsituasjon

en: Alert
no: Varsel

en: Critical
no: Kritisk
