Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Info
ne: जानकारी
