Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Error
nl: Fout

en: Custom
nl: Aangepast

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Notice
nl: Mededeling

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch
