Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Error
pl: Błąd

en: Custom
pl: Własne

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Log level
pl: Poziom logowania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny
