Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى
