Mattermost Logger (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Error
sl: Napaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
