Mattermost Logger (1.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Logging
ar: تسجيل

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Debug
ar: تنقيح

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج
