Mattermost Logger (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Logging
ca: Registre

en: Warning
ca: Avís

en: Notice
ca: Notificació

en: Debug
ca: Depuració

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
