Mattermost Logger (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Logging
de: Protokollierung

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Notice
de: Hinweis

en: Log level
de: Protokollevel

en: Debug
de: Debuggen

en: Emergency
de: Notfall

en: Alert
de: Alarm

en: Critical
de: Kritisch
