Mattermost Logger (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Logging
et: Logimine

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Notice
et: Teavitus

en: Debug
et: Siluma

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline
