Mattermost Logger (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Logging
fr: Journalisation

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Notice
fr: Information

en: Log level
fr: Niveau de journalisation

en: Emergency
fr: Urgence

en: Alert
fr: Alerte

en: Critical
fr: Critique
