Mattermost Logger (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Logging
pt: Registos

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Notice
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Debug
pt: Depuração

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico
