Matterport Embed (unofficial) (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
