Matterport Embed (unofficial) (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Remove
cy: Symud

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Size
cy: Maint

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Create
cy: Creu

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Other
cy: Arall

en: Key
cy: Allwedd

en: Style
cy: Arddull

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
