Matterport Embed (unofficial) (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Enabled
gl: Activado

en: Size
gl: Tamaño

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Create
gl: Crear

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Other
gl: Outro

en: Option
gl: Opción

en: Key
gl: Clave

en: Style
gl: Estilo

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: pixels
gl: píxeles
