Matterport Embed (unofficial) (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Size
ja: サイズ

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Create
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Other
ja: その他

en: Option
ja: オプション

en: Key
ja: キー

en: Style
ja: スタイル

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: pixels
ja: ピクセル
