Matterport Embed (unofficial) (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Size
mr: आकार

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
