Matterport Embed (unofficial) (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Size
pl: Rozmiar

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Create
pl: Utwórz

en: Custom
pl: Własne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Other
pl: Inne

en: Option
pl: Opcja

en: Key
pl: Klucz

en: Style
pl: Styl

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: pixels
pl: piksele
