Matterport Embed (unofficial) (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Size
sv: Storlek

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Create
sv: Skapa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Other
sv: Övriga

en: Option
sv: Val

en: Key
sv: Nyckel

en: Style
sv: Stil

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: pixels
sv: pixlar
