Mautic Integration (8.x-1.10) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Pages
no: Sider

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Statistics
no: Statistikk

en: Visibility
no: Synlighet

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
no: Angi sider ved å bruke deres sti. Skriv inn en sti per linje. Tegnet '*' er et jokertegn (som kan være hva som helst). Et eksempel kan være %blog for bloggsiden og %blog-wildcard for hver personlige blogg. %front er forsiden.

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
no: Konfigurer oppførsel for sporing for å gi deg oversikt over trafikken til nettstedet og effektiviteten av markedsføringen.
