Mautic Integration (8.x-1.10) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: About
pt: Sobre

en: Add tracking to specific pages
pt: Adicionar rastreamento para páginas específicas

en: Uses
pt: Usos

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pt: Especifique páginas usando suas URLs. Digite uma URL por linha. O caractere '*' serve como coringa. Por exemplo: %blog para a página de blogs e %blog-wildcard para todos os blogs pessoais. Use %front para a página inicial.

en: Every page except the listed pages
pt: Todas as páginas exceto as páginas listadas

en: The listed pages only
pt: Apenas as páginas listadas
