Mautic Integration (8.x-1.12) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky
