Mautic Integration (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Statistics
fa: آمار

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.
