Mautic Integration (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
