Mautic Integration (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Statistics
es: Estadísticas

en: About
es: Acerca de

en: Add tracking to specific pages
es: Agregar el seguimiento a páginas particulares

en: Uses
es: Usos

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especificar páginas usando sus rutas. Escriba una ruta por línea. El carácter '*' se usa como comodín. Ejemplos de rutas son %blog para la página de blog y %blog-wildcard  para cada blog personal. %front es la página principal.

en: Every page except the listed pages
es: Cualquier página salvo las de la lista

en: The listed pages only
es: Sólo las páginas señaladas

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
es: Configurar el comportamiento de seguimiento para obtener información sobre el tráfico de su sitio web y la eficacia del marketing.
