Mautic Integration (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
