Mautic Integration (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: About
hu: Leírás

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Uses
hu: Használat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
hu: Látogatottság-mérés beállításával növelhető a webhely marketingjének hatékonysága.
