Mautic Integration (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
