Mautic Integration (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Visibility
lv: Redzamība

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
