Mautic Integration (8.x-1.7) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: URL
ne: यूआरएल

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: About
ne: बारेमा
