Mautic Integration (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Pages
da: Sider

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Statistics
da: Statistik

en: Visibility
da: Synlighed

en: About
da: Om

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Uses
da: Bruger

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
da: Tilpas tracking-indstillinger for at få indblik i din trafik og effektiviteten af din marketing.
