Mautic Integration (8.x-1.8) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: About
sk: Informácie o

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Uses
sk: Používa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
