Mautic Integration (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: URL
ug: ئادرېس

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
