Mautic Integration (8.x-1.13) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: Visibility
et: Nähtavus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
