Mautic API (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı
