Mautic API (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
