Mautic API (2.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Description
ru: Описание

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Site URL
ru: URL сайта

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Authentication type
ru: Тип аутентификации

en: HTTP Basic Authentication
ru: HTTP Basic-аутентификация
