Mautic API (2.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
