Mautic API (2.0.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Description
eu: Azalpena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Machine name
eu: Makinaren izena
